2. Budziarski Wojciech
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury Przestrzennej
Członek Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
3. Budźko Tytus
Przewodniczący Komisji Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury Przestrzennej
4. Cichecki Arkadiusz
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury Przestrzennej
5. Czekała Bogusław
Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury Przestrzennej
6. Dziemdziela Józef
Przewodniczący Rady Powiatu
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji
7. Gajos Wiesław
Członek Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego
Członek Komisji do Spraw Przeciwdziałania Bezrobociu
Członek Komisji Rewizyjnej
8. Gawroński Krzysztof
Członek Komisji Rewizyjnej
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury Przestrzennej
9. Iwaniuk Tadeusz
Przewodniczący Komisji do Spraw Przeciwdziałania Bezrobociu
Członek Komisji Budżetowo-Finansowej
10. Janicki Jerzy
Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury Przestrzennej
Członek Komisji Rewizyjnej
11. Jarota Bogdan
Członek Komisji Budżetowo-Finansowej
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji
Członek Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
12. Jędrzejczak Tomasz
Członek Komisji Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
Członek Komisji do Spraw Przeciwdziałania Bezrobociu
13. Karpiński Marcin
Członek Komisji Statutowo-Prawnej
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji
14. Kozanecki Krzysztof
Przewodniczący Komisji Statutowo-Prawnej
15. Kozłowski Krzysztof
Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
Członek Komisji Rewizyjnej
16. Kwiatkowski Grzegorz
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Członek Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego
17. Marciniak Zofia
Członek Komisji Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
Członek Komisji do Spraw Przeciwdziałania Bezrobociu
18. Ogórek Zofia
Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury Przestrzennej
19. Pilarski Mirosław
Przewodniczący Komisji Budżetowo-Finansowej
Członek Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
20. Sobczak Maria
Członek Komisji Statutowo-Prawnej
Członek Komisji Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
21. Socha Jacek
Członek Komisji Statutowo-Prawnej
Członek Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego
22. Tołłoczko Tomasz
Wiceprzewodniczący Rady Powiatu
Członek Komisji Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej
Członek Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego
23. Tomczak Henryk
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury Przestrzennej
Członek Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
24. Wawrzyńczak Paweł
Wiceprzewodniczący Rady Powiatu
Członek Komisji Budżetowo-Finansowej
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury Przestrzennej
25. Włostek Tomasz
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury Przestrzennej
Członek Komisji do Spraw Przeciwdziałania Bezrobociu
26. Zaborowski Radosław
Członek Komisji Statutowo-Prawnej
Członek Komisji Budżetowo-Finansowej
27. Zinser Ilona
Członek Komisji Budżetowo-Finansowej
Członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji